Показаны сообщения с ярлыком friends. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком friends. Показать все сообщения

четверг, 12 января 2012 г.

Hello! Some days ago I came with my friend at "Sherlock". It was amazing, Robert Downey Jr is so cute! xD hahaha, we have bought Pop Corn! I love popcorn <333

                                            And I bought for me nice purse! о(ж>▽<)y ☆
                         Pineapple!!!! *_____* I like it very much!!!!!!!
                                                                                    Some pics of us <3

                        Btw it's my New Year present!!!!! Oh, I'm so happy, It was very yummy!!!!~
I dont feel myself Gal xD shit....I should change it!!!! hahaha
+ my pics for you dears. I'm so nyan. Oh, tomorrow is school, I hate it T___T


понедельник, 2 января 2012 г.

Hi my lovely everyone!
How did u spent a New Year? My was perfect, haha xDDD I was with my dear girl :* We had fun until 4 o'clock!!!!! xDDD *LOL* and wake up at 12 o'clock x)))) It was really funny
                                                                 Our Look
Haha, I'm in black!!! xDDDD Black gyaru, oh...And she is pretty red-hair bunny! (^__^)
So, more pictures :3

If you're interested in - check out our FB <333
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001544711276 - mine
http://www.facebook.com/profile.php?id=100003346297542 - her